ZADZWOŃ:
tel. 048 66 14 68
tel. 605 631 262
ZADZWOŃ:
tel. 048 66 14 68
tel. 605 631 262

Referencje

Top Market – EWMAJ SP. JAWNA

Referencje TOP MARKET-page-001Niniejszym oświadczam, że firma Top Market – EWMAJ SP. JAWNA współpracuje z firmą Biuro Księgowe Teresy Kiełbowskiej z siedzibą w: Chynów (05-650), Chynów 52.

Współpraca rozpoczęła się 02.01.2002 i obecnie trwa, ponieważ okazała się bardzo wartościowa.

W ramach zawartej umowy firma wykonuje:

– prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie,

– prowadzenie ewidencji podatku od towarów i usług,

– przygotowywanie sprawozdań finansowych i statycznych.

Powierzając zadania pracownikom tego przedsiębiorstwa, można wyeliminować ryzyko wystąpienia strat. Świadczenia firmy na rzecz klienta niosą ze sobą wysoką markę i gwarancję dobrze zrealizowanego zadania.

Godne uwagi jest to, że kontrahent wyraża szacunek do klienta poprzez terminowe wykończenie zleconej usługi. Pracownicy firmy nie mają problemów z dotrzymaniem planowego czasu realizacji umowy.

Prezentowany przez firmę zakres wiedzy, daje klientowi poczucie, że jest w dobrych rękach. Podczas współpracy z przyjemnością można przekonać się, że personel przedsiębiorstwa to specjaliści.

Zaufanie wobec przedsiębiorstwa nie zostało nadużyte pod żadnym względem. Uważam, że to istotna wiadomość dla tych, którzy jako klienci cenią sobie poczucie bezpieczeństwa.

Foga

REKOMENDACJA FOGA-page-001Niniejszym oświadczam, że firma Foga Polen Sp. z o. o. współpracuje z firmą Biuro Księgowe Teresy Kiełbowskiej z siedzibą w: Chynów (05-650), Chynów 52.

Współpraca rozpoczęła się 01.02.2004 i obecnie trwa, ponieważ jest bardzo satysfakcjonująca.

Zakres współpracy zawiera:

– księgi rachunkowe,

– ewidencja podatków od towarów i usług,

– sprawozdania finansowe.

Wykonawca profesjonalizm usług stawia na pierwszym miejscu. Niezaprzeczalnym jest, że jeśli chodzi o standard realizowanych zamówień, przedsiębiorstwo należy do liderów w swojej branży.

Wykonawca wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie przyjęte projekty. Do wykonania zadań przedsiębiorstwo kompletnie wykorzystuje swoje nakłady osobowe, informacyjne, rzeczowe i finansowe.

Wiedza na temat rynku reprezentowana przez firmę wzbudza podziw. Gwarantuje to dostęp do najbardziej konkurencyjnych i bardzo dobrych rozwiązań.

Jeśli chodzi o ofertę firmy, to jest ona warta pochwalenia. Współpracę z przedsiębiorstwem ułatwia również to, że jest ona dopasowana do oczekiwań klienta.

Prezes Firmy.

Śmielak

20130521_140028.pdf referencje smielak-page-001Niniejszym oświadczam, że firma Podnośniki koszowe Krzysztof ŚMIELAK współpracuje z firmą Biuro Księgowe Teresy Kiełbowskiej z siedzibą w: Chynów (05-650), Chynów 52.

Współpraca rozpoczęła się 01.01.2002 i obecnie trwa, ponieważ jest bardzo satysfakcjonująca.

W ramach zawartej umowy firma realizuje:

– prowadzenie rozliczeń kosztów i przychodów,

– prowadzenie ewidencji podatku od towarów i usług,

– księgi ewidencji podatkowej i środków trwałych.

Kontakt z wykonawcą należy do udanych, ze względu na pewną jakość usługi. Świadczenia firmy na rzecz klienta niosą ze sobą solidną markę i gwarancję dobrze wykonanego zadania.

Rzetelność firmy nie budzi żadnych zastrzeżeń. Widać to w niezwykle precyzyjnym przekazywaniu informacji klientowi.

Profesjonalizm firmy sprawia, iż całkowicie zasługuje na zaufanie klienta. Uczciwość przedsiębiorstwa jest trudnym do pominięcia czynnikiem mającym wpływ na ogólną, wysoką jakość obsługi.

Odpowiednie podejście do kontrahenta wywiera dobre wrażenie. Moje wymagania zostały w pełni zrozumiane. Prezes Firmy.